Panel používateľa

SK EN

Stonz Booties PLUSfoam Unicorn

Stonz Booties PLUSfoam Unicorn

VÝPREDAJ - 30 %

Stonz Booties PLUSfoam Unicorn

30,80 € s DPH

44 € s DPH Zľava 13,20 €

Veľkosti skladom

Dostupnosť: Vyberte veľkosť

Značka: STONZ

Tieto outdoorové návleky s tenkou a ohybnou protišmykovou podrážkou sú ideálna obuv pre batoľatá, na prvé kroky i pre zdatných bežcov cca do 3r. Sú vhodné na jeseň, zimu i jar a dá sa v nich chodiť aj po tvrdom povrchu (betón).

• Odolná, protišmyková, recyklovateľná a zároveň mäkká a ohybná podrážka z materiálu PLUSfoam®
• Certifikát CPMA (Canadian Podiatric Medical Association) – schválené ako produkt podporujúci zdravý vývoj detských chodidiel
• Zvršok odolný voči poveternostným vplyvom, vyrobený z nylonu 600D (!Booties sú vodoodpudivé, ale nie vodotesné ako gumáky)
• Široký otvor a dve nastaviteľné gumičky uľahčujú obúvanie/vyzúvanie a zaisťujú, že topánky zostanú na nohe.
• So zatepľovacími vložkami Bootie-Liners sú capačky vhodné aj do mínusových teplôt. Objednávajte je samostatne, rovnakej veľkosti ako Booties. Vložky Stonz

Rozmery udávané výrobcom: dĺžka podrážky/šírka v najširšom mieste/výška v mm a odporúčaný vek:

M: 135 / 75 / 170 / 6-18 mesiacov

L: 155 / 90 / 180 / 1-2,5 roka

Materiál:

Zvršok: 100% Nylon

Podšívka: 100% Polyester (fleece)

Podrážka: PLUSfoam®

Starostlivosť:

• Používajte jemný saponát/prací prášok, studené pranie, najnižšie odstreďovanie (pred praním odstráňte silné znečistenie ručne pod tečúcou vodou – nedrhnite kefou!), nechajte voľne vysušiť na dobre vetranom mieste.
• Pri obúvaní a vyzúvaní vždy stlačte gombík na brzdičke, čím uvoľníte stiahnutie gumičky (zabránite tak predratiu ochrannej tkaniny na gumičkách).
• (!) Booties sú ideálne na hranie sa v snehu, vo vlhkom piesku a pod. Vhupnutie do kaluže alebo dlhé chodenie v mokrej tráve môže spôsobiť nasiaknutie. Dvojitú ochranu pred vlhkosťou a chladom môžete zabezpečiť pomocou vložiek Bootie-Liners, príp. impregnáciou prostriedkom určeným na takýto typ materiálu.

Alternatívne produkty

Prihlásenie

Táto stránka používa cookies. Viac info