Panel používateľa

SK EN

Be Lenka Play Mango

Be Lenka Play Mango

Darček zadarmo

Darček: Barefoot papuče podľa vlastného výberu zo skladových zásob (typ a veľkosť napíšte do poznámky v objednávkovom formulári)

Barefoot papuče podľa vlastného výberu zo skladových zásob (typ a veľkosť napíšte do poznámky v objednávkovom formulári)

DARČEK ZDARMA POSLEDNÝ KUS

Barefoot celoročky Be Lenka Play Mango

59 € s DPH

Veľkosti skladom

Dostupnosť: Vyberte veľkosť

Značka: BE LENKA

Kožené celoročky Play z novej kolekcie Be Lenka Kids sú navrhnuté s dôrazom na funkčnosť a jedinečný dizajn. Ergonomicky tvarovaná špička, ktorá poskytuje dostatok miesta pre prsty, ohybná podrážka bez opätku. Päta je čiastočne spevnená vyvýšenou gumovou podrážkou. Suché zipsy sú na konci 3x prešité. Ak sú po dotiahnutí príliš dlhé, dajú sa jednoducho odstrihnúť.

Topánky sú vhodné na normálnu až širšiu nohu, predovšetkým tzv. tvaru plutvička a normálny až vyšší priehlavok. Vďaka praktickým suchým zipsom sedia aj deťom s užšou pätou. Lepšie sa dotiahnu ak vyvlečiete horný suchý zips z očka na jazyku.  Hodia sa na nohu s dominantným palcom a aj druhým prstom. Nesedia na priveľmi úzky členok.

Materiál:

zvršok - koža nubuk

podšívka - textil (sieťovina)

podrážka - 6mm guma

Vnútorná dĺžka v mm (merané meradlom Plus 12) a šírka v mm (merané meradlom Clevermess a špajdlou), merané so stielkou:

25: 160 / 68
26: 167 / 70
27: 174 / 71
28: 181 / 73
29: 188 / 75
30: 193 / 77
31: 200 / 78

Obuv nie je určená na športovanie. Najmä pri lezení po skalách a iných činnostiach silno namáhajúcich podrážku môže dôjsť k jej mechanickému poškodeniu.

Alternatívne produkty

Prihlásenie

Táto stránka používa cookies. Viac info